Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative RAM Crucial, 32GB (2x16GB), DDR4, 2666, SO-DIMM

Kodi i produktit:
249196
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
6495287801572
Frekuenca operuese [MHz]:
2 050
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

143.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Crucial është një prodhues i mirënjohur dhe i respektuar i moduleve të memories. Tani ju sjell një sërë SO-DIMM për llaptop. Kjo është një kujtesë DDR4 me një frekuencë prej 2666 MHz dhe një kapacitet prej 2x 16 GB. Kordinimi i tyre është CL19 dhe vepron në një tension prej 1.2 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
6495287801572
Frekuenca operuese [MHz]:
2 050
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CT2K16G4SFD8266
Konfigurimi i memories:
2 x 16GB
Lansuar:
15. 11. 2018
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
19
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Crucial
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Bashkangjitja Memorie operative RAM Crucial edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE