Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie RAM Crucial 8GB DDR4 2666 SO-DIMM

Kodi i produktit:
249198
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
649528780065
Frekuenca operuese [MHz]:
2 050
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Crucial është një prodhues i mirënjohur dhe i respektuar i moduleve të memories, që ju sjell SO-DIMM për laptopin tuaj. Kjo është një memorie operative DDR4 2666 MHz me një kapacitet prej 8 GB, që funksionon me kohë CL19 dhe vepron në një tension prej 1.2 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
649528780065
Frekuenca operuese [MHz]:
2 050
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CT8G4SFS8266
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lansuar:
15. 11. 2018
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
19
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Crucial
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Bashkangjitja Memorie RAM Crucial 8GB DDR4 2666 SO-DIMM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE