Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie RAM Evolveo Zeppelin GOLD, 4GB DDR4, 2400 MHz, SO-DIMM

Kodi i produktit:
224086
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
4715243373946
Frekuenca operuese [MHz]:
2400
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të zgjeruar kapacitetin e memories së kompjuterave / serverave, Evolveo ofron module të memories DDR4. 4G / 2400 XP SO EG DDR4 ka një kapacitet prej 4 GB dhe funksionon me frekuencë deri në 2400 MHz. Standardi i memories operuese DDR4 siguron konsum më të ulët të energjisë në krahasim me memorien DDR3 duke përdorur tensionin më të ulët të punës. Në të njëjtën kohë ajo ofron një frekuencë më të lartë pune të modeleve bazë. Arkitektura e memories DDR4 e bën më të lehtë komunikimin me bus-at PCI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
4715243373946
Frekuenca operuese [MHz]:
2400
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4G/2400 XP SO EG
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lansuar:
12. 10. 2017
Latenca CAS [CL]:
17
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Evolveo
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE