Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie RAM Evolveo Zeppelin GOLD 4GB DDR4 2400 SODIMM

Kodi i produktit:
224086
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
4715243373946
Frekuenca operuese [MHz]:
2400
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të zgjeruar kapacitetin e memories së desktopëve / serverëve, Evolveo ofron module memorie DDR4. 4G / 2400 XP SO EG DDR4 ka një kapacitet prej 4 GB dhe funksionon deri në 2400 MHz. Standardi i memories operuese DDR4 siguron konsum më të ulët të energjisë në krahasim me memorien DDR3 duke përdorur tensionin më të ulët të punës. Në të njëjtën kohë ajo ofron një frekuencë më të lartë pune të modeleve bazë. Arkitektura e kujtesës DDR4 e bën më të lehtë komunikimin me PCI buses.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
4715243373946
Frekuenca operuese [MHz]:
2400
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4G/2400 XP SO EG
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lansuar:
12. 10. 2017
Latenca CAS [CL]:
17
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Evolveo
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE