Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie RAM Kingston 8GB DDR4 2666 SO-DIMM

Kodi i produktit:
250442
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617280630
Frekuenca operuese [MHz]:
2 050
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Memoriet operative Kingston vijnë me përformamcë të lartë dhe janë ideale për laptopë. Memoria vjen me kapacitet 8 GB DDR4 dhe me 2666 MHz, ndërsa latenca e memories éshtë CL19 dhe vepron në 1.2 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617280630
Frekuenca operuese [MHz]:
2 050
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
KVR26S19S8/8
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lansuar:
4. 12. 2018
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
19
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE