Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Kingston 8GB DDR4 2666 SO-DIMM

Kodi i produktit:
250442
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617280630
Frekuenca operuese [MHz]:
2 050
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Memoriet operative Kingston vijnë me përformamcë të lartë dhe janë ideale për laptopë. Memoria vjen me kapacitet 8 GB DDR4 dhe me 2666 MHz, ndërsa latenca e memories éshtë CL19 dhe vepron në 1.2 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617280630
Frekuenca operuese [MHz]:
2 050
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
KVR26S19S8/8
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lansuar:
4. 12. 2018
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
19
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE