Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie RAM Kingston HyperX Impact 16GB (2x8GB) DDR4 2933 SODIMM

Kodi i produktit:
233460
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617277203
Frekuenca operuese [MHz]:
2933
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Memoriet HyperX janë memoriet më të mira që mund të gjinden në treg, madje falë cilësisë së tyre të lartë ato shpesh herë përdoren nga kompani të ndryshme për të testuar pllakat e tyre amë apo kartelat grafike. Kjo memorie operative DDR4 me kapacitet 32GB (2 x 16GB)) është dizajnuar për të punuar në frekuenca të larta prej 3200 MHz dhe me voltazh prej 1.2 V. Mbështet procesorët më të fundit të Intel dhe AMD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617277203
Frekuenca operuese [MHz]:
2933
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
HX429S17IB2K2/16
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Lansuar:
27. 3. 2018
Latenca CAS [CL]:
17
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE