Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie RAM Kingston HyperX Impact 16GB DDR4 2933 SODIMM

Kodi i produktit:
233458
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617278217
Frekuenca operuese [MHz]:
2933
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisni HyperX Impact DDR4 SODIMM me laptopin ose PC-në tuaj kompakt dhe minimizoni vonesat e sistemit. Plug dhe Play Memoria HyperX e gatshme për modalitetin XMP, e disponueshme në kapacitete deri në 64 GB, mbingarkuar automatikisht në frekuencën më të lartë të disponueshme deri në 3200 MHz dhe mbështet procesorët më të fundit Intel dhe AMD. Vendosni tabelën e lëmuar të PCB-së në vendin e ngushtë dhe shijoni performancë të rritur pa telashe dhe pa ndërhyrje në BIOS. Përmirëso performancën e sistemit tuaj, i cili do të bëhet më pak i heshtur dhe më efikas me HyperX Impact DDR4 për shkak të tensionit të ulët 1.2V. Memoria e sistemit për laptopët me 16 gigabajt që veprojnë në një frekuencë 2933 MHz, një prodhues HyperX, i optimizuar për procesorët e fundit Intel dhe AMD, kujtesa ekzekutive SODIMM përdor një modalitet automatik overclocking Plug and Play, konfigurim i thjeshtë me mbështetje për Intel XMP

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617278217
Frekuenca operuese [MHz]:
2933
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
HX429S17IB/16
Konfigurimi i memories:
1 x 16GB
Lansuar:
27. 3. 2018
Latenca CAS [CL]:
17
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE