Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie RAM Kingston HyperX Impact, 32GB (2x16GB), DDR4 2933 MHz SODIMM

Kodi i produktit:
233461
E dedikuar për:
Për laptop
Frekuenca operuese [MHz]:
2933
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):

Si të porosisim në Gjirafa50?

165.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Kingston ka qenë gjithmonë dhe vazhdon të mbetet në mesin e prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të moduleve të memories. Në sajë të cilësisë së lartë dhe besueshmërisë, shumë prodhues të mirënjohur të kompjuterave dhe laptopëve përdorin memoriet e Kingston-it. Kingston HX429S17IBK2 / 32 vjen me një performancë të lartë dhe mbi të gjitha, module të memories të llojit DDR4 nga seria HyperX Fury. Posedon kapacitet prej 32GB (2x16GB) me një frekuencë të lartë operuese prej 2,933 MHz. Dizajni i memories është jo-ECC. Memoria ka CL17 timing dhe operon me 1,2 V voltazh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
Frekuenca operuese [MHz]:
2933
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
HX429S17IBK2/32
Konfigurimi i memories:
2 x 16GB
Lansuar:
27. 3. 2018
Latenca CAS [CL]:
17
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE