Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie RAM Kingston SODIMM DDR3, 4GB, 1.35V, 1600MHz

Kodi i produktit:
195427
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617253740
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Kingston gjithmonë i ka takuar dhe i takon prodhuesve dhe distributorëve udhëheqës të moduleve të memorieve. Duke iu falënderuar kualitetit të lartë dhe besueshmërisë në linjat e modeleve të tyre të përdorur nga shumë prodhues të mirënjohur kompjuterësh në testimin e pllakave të reja amë apo kartelave grafike. Tani kjo iu sjell RAM SO-DIMM për laptopë. Ky model është një lloj RAM-i DDR3L me frekuencë 1600MHz dhe kapacitet 4GB i dizajnuar për laptopë. Ka kohë CL11 dhe tension prej 1.35V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617253740
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KCP3L16SS8/4
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lansuar:
26 Korrik 2016
Latenca CAS [CL]:
11
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE