Modul memorie Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR4 2666

Kodi i produktit:
217062
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617266283
Frekuenca operuese [MHz]:
2 666
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Kingston ka qenë gjithmonë dhe vazhdon të mbetet në mesin e prodhuesve dhe furnizuesve kryesorë të moduleve të memories. Kingston HX426C16FB2 / 8 është një modul i memories DDR4 nga seria HyperX Fury Black me kapacitet prej 8 GB e dizajnuar për frekuencë të lartë operuese prej 2666 MHz. Ky është një dizajn jo-ECC (Error Correcting Code). Memoria menaxhon fazën CL16 në tensionin 1.2 V. Modulet e serisë HyperX Fury Black janë të pajisur me një ftohës elegant. Madhësia e modulit të memories është 133.35 x 34.04 x 7.08 mm.

Vlerësimet

I ka 2666 mhz dhe gjithashtu mund te behet overclock dhe eshte shume stabil ne gaming dhe ka temperatur te mire
nje produkt i jashtzakonshem qe jep perfromance te shkelqyer
Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617266283
Frekuenca operuese [MHz]:
2 666
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
HX426C16FB2/8
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
16
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,2
Voltazhi operues [V]:
1,2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE