Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie RAM Crucial Ballistix Sport, 4GB DDR4, 2666 MHz - e kuqe

Kodi i produktit:
211324
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
649528781826
Frekuenca operuese [MHz]:
2 666
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Memoria Ballistix Sport është e llojit DDR4 UDIMM dhe ka performanca shumë të mira për ata që janë të pasionuar pas lojërave.Operon me frekuencë 2666 MHz dhe ka hapësirë 4GB dhe kjo memorie ka tension të ulët prej 1.2 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
649528781826
Frekuenca operuese [MHz]:
2 666
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
BLS4G4D26BFSE
Konfigurimi i memories:
1 x 4GB
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
16
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Crucial
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,2
Voltazhi operues [V]:
1,2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE