Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord, për sigurimin e laptopit, kod sigurie

Kodi i produktit:
254084
Besueshmëria:
94 %
EAN:
8592220002237
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Zdz-2
Lansuar:
9. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo e veçantë çeliku, me sistem të mbyllshëm që i ofron siguri laptopit tuaj. Pajisja është në përputhje me shumicën e laptopëve dhe përparësitë kryesore janë montimi shumë i lehtë dhe i shpejtë. Sistemi i kabllos është i bllokuar duke përdorur një kod sigurie katër shifror, ku mijëra kombinime nevojiten për ta deshifruar atë. Gjatësia e kabllit është 170 cm, trashësia e saj është 4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
94 %
EAN:
8592220002237
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Zdz-2
Lansuar:
9. 2. 2019
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE