Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Docking station HP ultra-slim

Kodi i produktit:
138554
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
887758388723
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP EliteBook 820, HP EliteBook 840, HP EliteBook 850, HP ProBook 650 G2
I përdorshëm me markat:
HP

Si të porosisim në Gjirafa50?

161.50 
Ju kurseni : 22.00   (14%)
139.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP njihet për produkte të cilësisë së lartë dhe laptop me sipërfaqe nga goma apo printer. Kompania sjell shumë pajisje shtesë për produktet e veta dhe kësaj radhe kompania ka prodhuar docking ultra-slim për laptop HP. Docking station ju mundëson të shtoni porte në notebook-in tuaj dhe kjo pajisje ofron 4 USB porte me shpejtësi 3.0, portin DisplayPort, portin VGA, portin Ethernet / LAN, akordin jack për kufje. Kjo pajisje është e përshtatshme të përdoret për: HP EliteBook 1040 G3 EliteBook 725 G2 EliteBook 725 G3 (P4T48EA) HP EliteBook 745 G2 EliteBook 745 G3 (T4H58EA) HP EliteBook 755 G2 EliteBook 755 G3 (T4H59EA) HP EliteBook 820 G1 HP EliteBook 820 G2 HP EliteBook 820 G3 EliteBook 840 G1 EliteBook 840 G2 EliteBook 840 G3 EliteBook 850 G1 EliteBook 850 G2 HP EliteBook 850 G3 EliteBook Folio 1020 G1 HP EliteBook Folio 1040 G1 HP EliteBook Folio 1040 G2 HP EliteBook Revolve 810 G2 HP EliteBook Revolve 810 G3 EliteBook Revolve 810 Tablet HP Pro x2 612 G1 HP ProBook 640 G2 HP ProBook 650 G2 ProBook 655 G2 (V1C08EA) HP 14 ZBook G1 HP 14 ZBook G2 HP ZBook 15u G2 HP ZBook 15u G3

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
887758388723
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP EliteBook 820, HP EliteBook 840, HP EliteBook 850, HP ProBook 650 G2
I përdorshëm me markat:
HP
Kodi i prodhuesit:
D9Y32AA#ABB
Lansuar:
12 Tetor 2013
Lidhësit:
3.5 jack, 3.5 MIC, DisplayPort, RJ-45, USB 3.0, VGA
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE