Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Docking Station i-Tec USB 2.0, DVI Video, i zi

Kodi i produktit:
116704
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8594047316108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania I-Tec sjell këtë Docking Station shumë funksional i përbërë nga portet e jashtme, i cili lidhet me pajisjen tuaj kompjuterike përkatësisht me laptop-in tuaj me anë të një lidhësi të vetëm të USB-B. Dock-u ka të integruar një port DVI, katër porte USB 2.0 të tipit A, një port 2.0 të tipit B dhe një port RJ-45 për Ethernet 10/100/1000 Mb/s. Pajisja ka lidhësit 3.5 mm për audio dhe video.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8594047316108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
USBDVIDOCK
Lansuar:
18 Tetor 2012
Lidhësit:
3.5 jack, 3.5 MIC, DVI-I, RJ-45, USB 2.0
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Përmasat (mm):
151 x 85 x 32
Pesha (g):
198
Prodhuesi:
I-Tec

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE