Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Docking Station i-Tec USB 3.0 + Dual USB, i zi

Kodi i produktit:
154270
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8595611700620
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania i-Tec sjell këtë Docking Station shumë funksional i përbërë nga portet e jashtme, i cili lidhet me pajisjen tuaj kompjuterike me anë të një lidhësi të vetëm USB 3.0. Dock-u ka të integruar një port DVI-I, 1x HDMI, 2x USB 3.0 të tipit A, 1x USB 3.0 super të shpejtë, 4x USB 2.0 të tipit A, 1x USB 3.0 të tipit B, 1x RJ-45 Ethernet 10/100/1000 Mb / s, 1x 3.5mm audio për kufje dhe 1x 3.5mm për mikrofon.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8595611700620
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
U3HDMIDVIDOCK
Lansuar:
19 Qershor 2014
Lidhësit:
3.5 jack, DVI-I, HDMI, RJ-45, USB 2.0, USB 3.0
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
181 x 71 x 31
Pesha (g):
220
Prodhuesi:
I-Tec

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE