Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Docking station I-tec USB 3.0, DVI, Full HD

Kodi i produktit:
184111
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8595611701139
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dock-u përshtatës universal i prodhuar nga kompania i-Tec është pajisje shumë funkionale, e përbërë nga portet e jashtme, e cila lidhet me pajisjen tuaj kompjuterike përkatësisht me laptopin tuaj me anë të një lidhësi të vetëm të USB 3.0 apo 2.0. Dock-u ka të integruar dy porte USB 3.0 dhe katër porte USB 2.0, ka porte DVI-I Full HD për monitorë me rezolucion me 2048 x 1152 pix. Gjithashtu produkti ka port për audio dhe mikrofon me lidhës 3.5mm dhe port lidhës me internet Gigabit LAN. Doku ka ngjyrë të bardhë, ka dimensione 193 x 77 x 69 mm, peshon 366 g dhe funksionon lidhur me AC adapter me energji elektrike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8595611701139
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
U3DVIDOCKL
Lansuar:
26 Janar 2016
Lidhësit:
3.5 jack, DVI-I, RJ-45, USB 2.0, USB 3.0
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Përmasat (mm):
193 x 77 x 69
Pesha (g):
366
Prodhuesi:
I-Tec

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE