Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Docking Station i-Tec USB-C 3.1, i zi

Kodi i produktit:
200930
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8595611701542
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
C31MINIDOCKPD

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania i-Tec sjell këtë Docking Station shumë funksional i përbërë nga portet e jashtme, i cili lidhet me pajisjen tuaj kompjuterike me anë të një lidhësi të vetëm të USB 3.1. Ky Docking Station ka të integruar dy porte USB 3.0 dhe një port USB-C, 1x HDMI Full HD dhe 1x RJ-45 për Ethernet 10/100/1000 Mb/s. Pajisja lidhet përmes portit USB-C me kabllo me pajisjen tuaj kompjuterike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8595611701542
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
C31MINIDOCKPD
Lansuar:
22 Tetor 2016
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, USB 3.0, USB-C
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
133 x 56 x 15
Pesha (g):
83
Prodhuesi:
I-Tec

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE