Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Docking station për laptop ASUS USB HZ-3A, i zi

Kodi i produktit:
187574
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4716659885412
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

236.50 
Ju kurseni : 22.00   (9%)
214.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt universal i prodhuar nga kompania ASUS është dok shumë funksional i përbërë nga portet e jashtme, i cili lidhet me pajisjen tuaj kompjuterike përkatësisht me laptop-in tuaj me anë të një lidhësi të vetëm të USB 3.0 apo 2.0. Dock-u ka të integruar katër porte USB 3.0 SuperSpeed me shpejtësi (5 GB/s), ka porte HDMI dhe DVI-I për monitorë me rezolucion me 2048 x 1152 pix. Produkti po ashtu ka port GLAN, port për audio dhe mikrofon me lidhës 3.5mm dhe port DC të jashtëm (DC-out). Dock-u ka ngjyrë të zezë dhe funksionon lidhur me 120 W energji elektrike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4716659885412
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
90XB027N-BDS020
Lansuar:
12 Mars 2016
Lidhësit:
3.5 jack, DVI-I, HDMI, RJ-45, USB 3.0
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
335 x 65,65 x 24
Pesha (g):
285
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE