Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Porte shtesë iTec USB 3.1 USB-C Metal Docking Station për Apple MacBook Pro + Power Delivery

Kodi i produktit:
240930
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8595611702587
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook Pro 13 (2016 e më të ri), Apple MacBook Pro 15 (2016 e më të ri)
Kodi i prodhuesit:
C31MBPADA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Porte shtesë iTec Është koha për të pasuruar MacBook tuaj. Stacioni Docking është një domosdoshmëri për këdo që blen një MacBook Pro të ri që e ka bërë Apple. Lidhni këto portë shtesë me USB-C në MacBook Pro tuaj dhe përfitoni porte HDMI, USB 3.1 Lloji C, USB 3.0 Lloji A dhe një lexues të kartës së kujtesës për të trajtuar formate SD dhe microSD. Të gjithë këta parametra mundësojnë që ju të jeni të lumtur me përdorimin e saj. iTec peshon vetëm 60 gram, dhe ka dimensione të favorshme të cilat janë 245 x 82 x 30 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8595611702587
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook Pro 13 (2016 e më të ri), Apple MacBook Pro 15 (2016 e më të ri)
Kodi i prodhuesit:
C31MBPADA
Lansuar:
7. 8. 2018
Lidhësit:
Lexues për karta micro SD dhe SD, HDMI, USB 3.1, USB-C
Ngjyra:
Hiri
Përmasat (mm):
134 x 41 x 9
Pesha (g):
60
Prodhuesi:
I-Tec

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE