Replikator HDMI PremiumCord HDMI 2.0,1-8 porte, 4K x 2K/60Hz, FULL HD, 3D, i zi

Kodi i produktit:
226944
Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC
EAN:
8592220017057
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Khsplit8f
Lansuar:
29. 11. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

122.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC
EAN:
8592220017057
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Khsplit8f
Lansuar:
29. 11. 2017
Lidhësit:
HDMI
Nga konektori:
HDMI A (femër)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
8 x HDMI A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE