Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Switch ATEN 8-port HDMI KVMP USB, 2port USB HUB, audio

Kodi i produktit:
250446
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CS-1798
Lansuar:
4. 12. 2018
Lidhësit:
3.5 jack (1x), HDMI, USB 2.0 (1x)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

789.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 65.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Switch-i Aten CS-1798 KVM është një zgjidhje praktike e cila ua mundëson t'i përdorni deri në 8 kompjuterë me vetëm një tastierë, maus, monitor dhe pajisje tjera periferike. Switch-i iu mundëson kontrollin e plotë të pajisjeve të lidhura në nivelin hardware-ik dhe atë software-ik dhe posedon 8 porte HDMI, 2 porte USB 2.0 dhe porte audio për sisteme të zerimit 2.1k. Produkti vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CS-1798
Lansuar:
4. 12. 2018
Lidhësit:
3.5 jack (1x), HDMI, USB 2.0 (1x)
Ngjyra:
Zezë
Numri i komjuterëve që mund të kontrollohen:
8
Prodhuesi:
ATEN
Rezolucioni:
1920 x 1200
Ueb-i i prodhuesit:
Aten.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE