Switch ATEN 8-port HDMI KVMP USB, 2port USB HUB, audio

Kodi i produktit:
250446
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CS-1798
Lansuar:
4. 12. 2018
Lidhësit:
3.5 jack (1x), HDMI, USB 2.0 (1x)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

997.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 83.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CS-1798
Lansuar:
4. 12. 2018
Lidhësit:
3.5 jack (1x), HDMI, USB 2.0 (1x)
Ngjyra:
Zezë
Numri i komjuterëve që mund të kontrollohen:
8
Prodhuesi:
ATEN
Rezolucioni:
1920 x 1200
Ueb-i i prodhuesit:
Aten.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE