Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk SSD Kingston Now A400 - 480GB

Kodi i produktit:
213704
EAN:
740617263442
Pesha (g):
41
Trashësia [mm]:
69,9
TLC:
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hard disk modern nga Kingston me madhësi 480GB i llojit SSD, që ofron shërbim të lartë prej 1 milion orësh. Përdor SATA 3.0 ( në përputhje me SATA 2.0). Shpejtësia e leximit/shkrimit të të dhënave mbërrin deri në 500, respektivisht deri në 450 MB/s.

Vlerësimet

Super cmim dhe posta e shpejte
Shpejt mir dhe lire
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617263442
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
100
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
160
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
480
Kodi i prodhuesit:
SA400S37/480G
Lartësia [mm]:
7
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
41
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
500
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
450
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
TLC:
Trashësia [mm]:
69,9
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Vendi i origjinës:
Guatemala

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE