Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0

Kodi i produktit:
213703
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 
Ju kurseni : 16.00   (32%)
33.50 € * Përfshirë TVSH-në
32% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hard disk Kingston Now SSD vjen me madhësi 240GB dhe ofron përdorshmëri deri në 1 milion orë. Përdor platformën SATA 3.0 ( që përshtatet edhe për SATA 2.0). Transmetimi i leximit dhe kopjimit të të dhënave mund të shkoj deri në 500, respektivisht 350 MB / s.

Vlerësimet

perfect
Shkruaj koment
EAN:
Pesha (g):
Trashësia [mm]:
TLC:
Teknologjia e hard diskut:
Teknologjia:
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
Prodhuesi:
Lloji i hard diskut:
Formati i diskut:
Lartësia [mm]:
Kodi i prodhuesit:
Kapaciteti [GB]:
Kapaciteti i diskut SSD:
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
Gjerësia [mm]:
Garancioni nga prodhuesi:
Ueb-i i prodhuesit:
:
-

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE