Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD i jashtëm SanDisk Extreme 900, 480 GB

Kodi i produktit:
193964
EAN:
6196591344266
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
480
Kodi i prodhuesit:
SDSSDEX2-480G-G25

Si të porosisim në Gjirafa50?

214.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo memorie e jashtme ofron kapacitet të lartë të ruajtjes së të dhënave tuaja si fotot, video dhe të ngjajshme. Ky hard drive është nëntë herë më i shpejtë se disqet e tjerë konvencional. Kjo pajisje ka një kapacitet të lartë të transmetimit të të dhënave prej 850 Mb/s kurse hapësira e disponueshme për magazinimin e të dhënave është 480 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591344266
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
480
Kodi i prodhuesit:
SDSSDEX2-480G-G25
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
850
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
850
Teknologjia:
USB-A 3.1 Gen 2
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
Vendi i origjinës:
Tunisia

Bashkangjitja SSD i jashtëm SanDisk Extreme 900 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE