Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjitës mbrojtës për MacBook Air KMP 11", i argjendtë

Kodi i produktit:
199200
EAN:
4057652000526
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook Air 11
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
1215118003

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky aksesor është një ngjitës që mbron pajisjen tuaj MacBook Air 11" 2015. Ka një trashësi prej 2 mm dhe një material prej polikarbonit që e bënë atë shumë të fortë dhe mbrojtës ndaj ambientit të jashtëm. Ka një dizajn të mrekullueshëm dhe nuk pengon asnjë funksion të MacBook-ut tuaj. Pas heqjes së tij nuk do të mbeten fare shenja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4057652000526
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook Air 11
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
1215118003
Lansuar:
20 Shtator 2016
Ngjyra:
Argjendtë
Prodhuesi:
KMP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE