Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës Apple USB Ethernet për MacBook Air

Kodi i produktit:
132632
EAN:
4547597736388
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook Air
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MC704ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Apple është prodhues lider i produkteve elegante me cilësi të lartë. Për produktet e veta prodhon edhe një gamë të gjerë të pajisjeve shtesë. Në këto produkte përfshihet edhe përshtatësi Apple USB Ethernet për MacBook Air. Apple USB Ethernet Adapter lidhet me MacBook Air nëpërmjet rrjetit të internetit me shpejtësi 10/100 Mbit / s. Përshtatësi kompakt dhe i hollë përmban port USB 2.0 për lidhje me laptop dhe lidhësin RJ-45 për t'u lidhur në Ethernet. Sistemet operative të mbështetura janë Mac OS X v.10.4.8 dhe të tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547597736388
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook Air
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MC704ZM/A
Lansuar:
10 Korrik 2013
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE