Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set reduktorësh për laptop Hama Travel

Kodi i produktit:
95075
EAN:
4047443024718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
44220

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këta adapterë nga Hama janë idealë për të gjithë personat të cilët pëlqejnë të udhëtojnë shpesh dhe me vete ta marrin laptopin, fotoaparatin apo pajisjet tjera të cilat duhet të rimbushen. Ky set reduktorësh nuk e ndryshon voltazhin, ndërsa përmban katër adapterë për regjione të ndryshme: Për Evropë Jugore, Amerikë dhe Azi Lindore për shtetet e Mbretërisë Britanike dhe për shtetet tjera, si Afrika Shri Lanka, Kina, Izraeli, Turqia.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443024718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
44220
Lansuar:
19 Gusht 2011
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE