Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop Apple MacBook Pro 13'', 8GB LPDDR3, 128GB SSD, i hirtë (2017)

Kodi i produktit:
215992
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Trashësia [mm]:
212,4
Thunderbolt:
Tastier me ndriçim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1141.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 95.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Laptopët MacBook gjithmonë janë parë si pajisje luksoze për përdoruesit që mbështeten fillimisht në pamje. Apple MacBook Pro 13, vjen më i hollë, më i ndritshëm dhe përsëri me dizajn të fuqishëm dhe inovativ. MacBook Pro 13 ka një performancë grafike të nivelit shumë të lartë me Intel Iris Plus Graphics 640, me rezolucion prej 2560 x 1600 piksel dhe diagonale të ekranit prej 13.3”. Ky notebook ka procesor Intel Core i5, me dy bërthama, që veprojnë në frekuencë prej 2.3 deri në 3.6 GHZ, që shoqërohen me 8GB RAM LPDDR3. Kapaciteti i hard diskut SSD është 128GB.

Gjithashtu, ky MacBook ka teknologjitë : Wi-Fi, Bluetooth si dhe është i pajisur me portet USB ( 2 Thunderbolt 3 / USB 3.1 Type-C ), kamerë, stereo jack 3.5mm etj. Laptopi operon përmes sistemit operativ MacOS Sierra dhe vjen me përmasa 304 x 212.4 x 15 dhe peshë 1.37 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
13,3
Drive optik:
Jo
EAN:
190198392855
Frekuenca e memories [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
304
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel Iris Graphics
Kodi i prodhuesit:
MPXQ2CZ/A
Lartësia [mm]:
15
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
128
Ngjyra:
Hiri (Space Gray)
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
1
Pesha [kg]:
1,37
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
Ac
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia [mm]:
212,4
USB-C:

Bashkangjitja Laptop Apple MacBook Pro 13'' edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE