Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë DICOTA Base për laptop 17.3", e zezë

Kodi i produktit:
104617
Dimensionet e brendshme [mm]:
420 x 295 x 45
Dimensionet e jashtme:
451 x 336 x 63
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7332752003248
Kodi i prodhuesit:
D30447

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dicota njihet si kompani e prodhimit të aksesorëve për kompjuterë, e veçanërisht për çanta, mbështjellës etj. Kësaj radhe kompania sjellë çantën kualitative të dizajnuar për laptopë me madhësi prej 16” deri 17.3”. Çanta ka mjaftueshëm hapësirë edhe për vendosjen e CD-ve, kabllove, hard disqeve, celularit, mausit dhe aksesorëve tjerë të vogël.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
420 x 295 x 45
Dimensionet e jashtme:
451 x 336 x 63
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7332752003248
Kodi i prodhuesit:
D30447
Lansuar:
3 Mars 2012
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
45
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17,3
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
295
Pesha [kg]:
0,72
Prodhuesi:
DICOTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE