Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë e laptopit RivaCase 7703, 13.3", e kuqe

Kodi i produktit:
231255
Diagonalja (inç):
13.3
Dimensionet e brendshme [mm]:
325 x 235 x 20
Dimensionet e jashtme:
340 x 250 x 25
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403572269

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sigurohuni që laptopi i juaj të jetë i mbrojtur nga goditjet, impakti, gërvishtjet apo ndotja nga pluhuri nëpërmjet çantës mbrojtëse që ju sjell RivaCase. Aksesori është i krijuar nga poliesteri i kualitetit të lartë me interior të butë i cili e siguron laptopin në çdo moment, mbyllet me zinxhir të dyfishtë për çasje të lehtë në të dhe ka një hapësirë shtesë për ruajtjen e kabllove apo karikuesëve. Çanta vjen me madhësi diagonale 13.3" (34cm) dhe ka ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
13.3
Dimensionet e brendshme [mm]:
325 x 235 x 20
Dimensionet e jashtme:
340 x 250 x 25
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403572269
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
RC-7703-R
Lansuar:
22. 2. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Materiali:
Polister, poliuretan
Ngjyra:
Kuq
Pesha [g]:
240
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE