Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Lenovo B210, 15.6", e gjelbërt

Kodi i produktit:
249139
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
191999684743
Kodi:
GX40Q17228
Lansuar:
13. 11. 2018
Lloji:
Çantë shpine

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta e hijshme dhe elegante është e përshtatshme për mbajtjen e një laptopi 15.6" së bashku me aksesorë dhe gjëra personale, përshtatje të rehatshme me mbushjet mbrapa dhe plotësisht të rregullueshëm. Hapësira e brendshme është e rregulluar në mënyrë që të gjitha gjërat të kenë vendin e tyre dhe të përshaten lehtë dhe mirë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
191999684743
Kodi:
GX40Q17228
Lansuar:
13. 11. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
E gjelbër
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE