Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për laptop WENGER RELOAD, 14'', e zezë

Kodi i produktit:
206772
Dimensionet e jashtme:
270 x 420 x 150
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
7613329014462
Kodi i prodhuesit:
601068
Lansuar:
1 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

96.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania për prodhimin e çantave luksoze WENGER është kompani që prodhon aksesorë dhe çanta për pajisjet tuaja elektronike. Modeli RELOAD është çantë me dy krahë me hapësirë vendosëse për laptop apo pajisje tjera me dimension 14'' me hapësirë përdoruese deri 17 l, e cila gjithashtu ka hapësirë për dokumente dhe gjësende personale si: maus, fletore, lapsa apo notes. Jemi kujdesur që të vendosim edhe një xhep me patent në pjesën e përparme në të cilët ka hapësirë për: çadër, telefon, karta, tabletë apo gjësende personale. RELOAD ka hapësir përbëhet nga materiali i polyesterit dhe mëndafshit. ka ngjyrë të zezë, çanta ka dimensione 27 x 42 x 15 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
270 x 420 x 150
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
7613329014462
Kodi i prodhuesit:
601068
Lansuar:
1 Shkurt 2017
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14
Materiali:
Najlon, poliester
Ngjyra:
Zezë, hirtë
Pesha [kg]:
1
Prodhuesi:
WENGER

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE