Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë shpine Gaming HP Omen 17.3”

Kodi i produktit:
165283
Dimensionet e jashtme:
495 x 330 x 120
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
888793747216
Kodi i prodhuesit:
K5Q03AA#ABB
Lansuar:
6 Janar 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me këtë çantë do të jeni gjithmonë të gatshëm të shkoni në një ‘festë LAN’, dhe ky model ka mjaftueshëm hapësirë për t’i marrë të gjitha gjësendet tuaja me vete.

Xhepat janë të vendosur në mënyrë strategjike për të krijuar hapësirë për laptopin, tabletin, mausin dhe aksesorët tjerë të nevojshëm.

Dimensionet e produktit janë 500 x 380 x 60 mm dhe peshon vetëm 0.9 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
495 x 330 x 120
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
888793747216
Kodi i prodhuesit:
K5Q03AA#ABB
Lansuar:
6 Janar 2015
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17,3
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,95
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE