Çantë shpine HP Duotone 15.6", ngjyrë portokalli

Kodi i produktit:
205810
Dimensionet e jashtme:
305 x 470 x 145
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
190780443958
Kodi i prodhuesit:
Y4T23AA#ABB
Lansuar:
2 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Duotone nga marka Hewlett Packard është një çantë praktike e cila është e përshtatshme për bartjen e laptopit tuaj dhe aksesorëve të tij. Kjo çantë ka shtresa të mbushura me pambuk, të cilat mundësojnë ruajtjen e pajisjes tuaj. Kjo çantë kualitative është e dizajnuar për laptopë me madhësi maksimale prej 15.6". Çanta gjithashtu ka edhe rripa të rehatshëm dhe të qëndrueshëm. Pesha e kësaj çante është rreth 0.52 kg, kurse dimensionet janë 410 x 70 x 280 mm.

Vlerësimet

Çantë e mrekullueshme, përderisa punoj në zyre e kam shumë të lehtë me i bart të gjitha gjërat që më nevojitet, edhe është shumë cilësore dhe e qëndrueshme.
.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
305 x 470 x 145
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
190780443958
Kodi i prodhuesit:
Y4T23AA#ABB
Lansuar:
2 Shkurt 2017
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Ngjyra:
Portokalli
Pesha [kg]:
0,6
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE