Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë Xiaomi Mi Casual, e portokalltë

Kodi i produktit:
248838
Dimensionet e jashtme:
300 x 390 x 140
Dizajnuar për:
Laptop
Kodi:
20380
Lansuar:
16. 11. 2018
Lloji:
Çantë shpine

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë Xiaomi Mi Casual për tablet dhe laptop deri në 14 ". Posedon hapësirë të mjaftueshme që t'i përshtatet të gjitha nevojave tuaja themelore, portofolin, bllokun e shënimeve, dokumentet dhe gjëra të tjera të nevojshme. Shtresa e brendshme është bërë nga materiali EPE. Ky material është shumë i qëndrueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji. Shiritat e shpatullave janë të dizajnuara në mënyrë ergonomike për të zvogëluar presionin në shpinë dhe për të siguruar mbajtje të lehtë gjatë gjithë ditës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
300 x 390 x 140
Dizajnuar për:
Laptop
Kodi:
20380
Lansuar:
16. 11. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Portokalli
Pesha [kg]:
0,95
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE