Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CZC PC GAMING Master Pro,Intel Core i5, 16GB RAM, NVIDIA GeForce GTX, 2TB HDD, i zi

Kodi i produktit:
219839
DisplayPort:
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
VGA [D-Sub]:
USB-C:
Trashësia [mm]:
467

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,399.50 
Ju kurseni : 125.00   (9%)
1274.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 106.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri i kualitet të lartë CZC PC Gaming Pro sjell procesorin e fuqishëm Intel Core i5-7600K me 4 bërthama i cili në kombinim me 16GB RAM memorie të llojit DDR4 "Ballistix Sport LT 2400 MHz" si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1060 me 6GB GDDR5 memorie iu mundëson të keni performancë jashtëzakonisht të shpejtë softuerike si dhe imazh kristal të pastër të lojërave tuaja të preferuara. Kompjuteri mban 2 hard diska ( 120GB SSD Kingston dhe 2TB HDD Seagate), një mori portesh USB ( USB 2.0, 3.0 / 3.1 Gen 1, USB 3.1 Type-A Gen2 (10Gbps) dhe USB 3.1 Type-C Gen1), portin Intel Gigabit Ethernet, portet 2x HDMI, 1x DVI, 2x DisplayPort, radiatorin SilentiumPC Fera 3 dhe ftohësin Cooler Master MasterBox Lite 5. Kompjuter mban sistemin operativ Windows 10 Home dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive optik:
Jo
DVI:
EAN:
4719512059685
Energjia elektrike maksimale [W]:
500
Frekuenca e memories [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
235
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
6 144
Kapaciteti i memories [GB]:
16
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1060
Lartësia [mm]:
505
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
2.5 SATA
Memorie e brendshme [GB]:
2 120
Modeli i procesorit:
7600K (3.8/4.2GHz 4 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Prodhuesi:
CZC.cz
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5 900
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Trashësia [mm]:
467
USB-C:
VGA [D-Sub]:
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE