Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohëse dhe mbajtëse e laptopit Evolveo, me drita LED të kaltërta

Kodi i produktit:
245308
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15.6
Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
EAN:
8594161339106
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CHE Ania5

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo Ania 5 është zgjidhja ideale dhe praktike për ta rregulluar lartësinë e laptopit tuaj dhe në të njëjtën kohë për ta flladitur në mënyrë që të sjell performancën e vet optimale pa u mbinxehur.

AKsesori vjen me 5 nivele të ndryshme të lartësisë, mund të mbaj laptop me madhësi 11" deri në 15", është pajisur me 4x flutura me madhësi 60mm dhe 1x me madhësi 120mm dhe drita LED që arrinë shpejtësi 1000 -2500 ± 10% RPM, ka 2x porte USB në pjesën e pasme dhe është ndërtuar me madhësi prej 365 x 297 x 30 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
15.6
Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
EAN:
8594161339106
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CHE Ania5
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lansuar:
20. 9. 2018
Lidhës:
2 x USB 2.0
Madhësia e ventilatorit:
1 x 120, 4 x 60
Niveli i zhurmës (dB):
13
Përmasat [mm]:
365 x 297 x 30
Pesha (g):
800
Prodhuesi:
Evolveo
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2500

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE