Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gjirafa50 Fortnite

Kodi i produktit:
Gjirafa50Fortnite
DirectX:
12
Lloji i memories RAM:
DDR4 DIMM
Teknologjia e hard diskut:
SATA 6Gbps
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
65
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
320

Si të porosisim në Gjirafa50?

628.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 52.38 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Shtëpizë MICRONICS L1, 120mm ARGB, e zezë

Shtëpizë më cilësi të lartë, dizajn unik e performancë të lartë, e cila është pajisur me ndriçim RGB LED në panelin e përparmë. Është e përshtatshme për pllakat amë të tipit ATX, mATX dhe mini ITX. Ka hapsira të brendshme për disqet HDD/SSD të këtyre llojeve 2x 3.5 " dhe 3x 2.5", si dhe ka hapsira për 5 ventilatorë, përfshirë këtu ventilatorin e instaluar paraprakisht 120 mm ARGB LED. Ajo ofron hapsirë për këta konektorë: 2x USB 2.0 , 1x USB 3.0, audio dhe kontroller RGB lighting. Produkti vjen me ngjyrë të zezë.

Sorry, the picture description is missing.


Burim i energjisë Evolveo - 450W

Evolveo 450W është burim i energjisë i dizajnuar për shtëpi dhe zyre i cili ka një cilësi të lartë të furnizimit me energji deri 450W. Përshtatet me specifikat ATX 2.2 dhe përmban funksionin pasiv PFC. Përkrahë standardet RoHS. Ky burim ka një fuzë me diametër prej 120mm. Përmban një palë konektorësh Molex, një konektor për disketa dhe një palë konektorësh Serial ATA. Për ta lidhur me pllakën amë shërbejnë konektori ATX 20+4pin, konektori për CPU 4-pin dhe konektori për kartela grafike PCI-E.

Procesor Intel Core i5-9400F

Kompania Intel prezanton procesorë të rinj të gjeneratës së nëntë. Nëse jeni një lojtar që kërkon një eksperiencë fantastike të lojrave me shumë performancë për një transmetim të qetë dhe regjistrim të pandërprerë të momenteve më të rëndësishme, ose një krijues i përmbajtjes që dëshiron të shpenzojë më pak kohë duke pritur krijimin dhe ndarjen, ky brez i ri përpunuesish është gati për të.

Versioni F nuk është i pajisur me një bazë grafike. Është një procesor jashtëzakonisht i fuqishëm i brezit të 9-të të Coffee Lake Refresh i projektuar për prizë LGA 1151. Ofron 6 cores fizike (6 fije). Frekuenca e saj është 2.9 GHz dhe mund të shkojë deri në 4.1 GHz në mënyrë Turbo. Ajo ofron një buffer SmartCache 9 MB dhe një proces prodhimi 14nm është përdorur për ta krijuar atë. Mbështet frekuencën deri në 2666 MHz të DDR4. Sigurisht që ka mbështetje për PCI-Express 3.0. TDP e deklaruar nga prodhuesi është 65W.

Sorry, the picture description is missing.


Kartelë grafike GeForce GTX 1050 Ti AERO ITX 4G OCV1

GeForce GTX 1050 Ti AERO ITX 4 OCV1 është kartelë grafike e ndërtuar për t'ju sjellur eksperiencën më të mirë të videolojërave sa i përket shpejtësisë, pastërtisë dhe konfigurimeve të larta. Një ndër elementet kryesore për performancë janë pjesët cilësore. Kjo është arsyeja pse kartelat grafike MSI përdorin vetëm komponentët që përputhen me MIL-STD-810G që kanë dëshmuar qëndrueshmërinë e tyre gjatë testimit afatgjatë edhe në kushte ekstreme të lojrave

Kjo kartelë përmban MSI Afterburner, që është shërbimi më i përdorur mbi kartelën grafike overclocking që ju jep kontroll të plotë mbi kartelën tuaj grafike. Gjithashtu ofron një pasqyrë tepër të detajuar të harduerit dhe vjen me disa veçori të tjera si profilet e freskuesëve, krahasimi dhe regjistrimi i videove. MSI Afterburner është plotësisht falas dhe mund të përdoret me të gjitha markat e kartelave grafike.

Kjo kartelë përdor një slot PCIe 3.0 për t'u lidhur me pllakën amë. Procesori i grafikut përdor arkitekturën Pascal dhe ofron një frekuencë bazë prej 1341 MHz dhe një rritje prej 1455 MHz. Kartela përdor lloj të memories GDDR5 me një kapacitet prej 4 GB dhe një frekuencë prej 7 008 MHz. Kartela ofron 1x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4 dhe 1x DVI-D. Rezolucioni maksimal dixhital është 7680 x 4320 piksel. Nga teknologjitë e përdorura dhe të mbështetura, kartela ofron: OpenGL 4.5, DirectX 12, MSI Afterburner dhe MSI Gaming App. Kartela zë 2 slote dhe ka gjatësi 170 mm.


Memorie RAM Patriot Viper Elite 16GB (2x8GB) DDR4 2666

Është një memorie me cilësi të lartë dhe e fuqishme DDR4 me kapacitet 2 x 8 GB, frekuencë 2666 MHz, timing CL16 dhe tension 1.2 V. Është testuar për të siguruar se ka stabilitetin maksimal edhe në operacionet më të vështira kompjuterike.

Disk SSD Kingston Now A400 - 120GB

Kingston është një prej prodhuesve më të mëdhenj të pajisjeve për ruajtje të të dhënave si SSD hard disqe. Kompania Kingstom sjell SSD diskun 10 herë më të shpejtë sesa disqet tradicionale, me nivel të lartë të rezistencës. Ky model ka kapacitet prej 120GB, shpejtësi të transmetimit të leximit / shkrimit janë deri në 500 MB / s, respektivisht. 320 MB / s. Dimensionet e këti disku janë 7 x 100 x 69,9 mm me peshë prej 41g.

MSI H310M PRO-VDH PLUS - Intel H310

Pllakat amë të serisë MSI PRO ofrojnë cilësi të lartë dhe zgjidhje të zgjuara të biznesit. Ato janë të dizajnuar për profesionistë kërkues dhe përshtaten për çdo kompjuter. Kjo pllakë amë ka Intel H310 chipset. Ajo ofron socket 1151 me mbështetje për procesorët e 8-të dhe 9-të Intel Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron slote 2 DIMM dy kanale DDR4 me kapacitet deri në 32 GB dhe mbështet frekeuncat deri në 2666 MHz. Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 6x USB 2.0 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 4x USB 3.1 Gen 1 (2x në pllakë, 2x në panelin e pasmë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2 , 1x GLAN, 3x audio jack dhe slote zgjerimi 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 2.0 x1. Në pllakë ekzistojnë 4x konektorë SATA 6Gbps dhe pllaka është në formatin mATX.

Vlerësimet

Detajet teknike

DirectX:
12
Formati i diskut:
2.5
Frekuenca e memories [MHz]:
2 666
Frekuenca e procesorit [MHz]:
2900/4100
Fuqia [W]:
450
Garancioni:
1 vit
Ka mbështetje për Chipset:
Intel Z390
Kapaciteti i diskut SSD [GB]:
120
Kapaciteti i memories cache L3 [KB] (total):
9 216
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Latenca CAS [CL]:
16
Lloji i burimit:
ATX
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories grafike:
4GB GDDR5
Lloji i memories RAM:
DDR4 DIMM
Lloji i pllakës:
Micro ATX
Mbështetje për HDCP:
2.2
Mbështetje për OpenGL:
4,5
Modeli i procesorit:
Coffee Lake Refresh
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Procesor grafik:
GeForce GTX 1050 Ti
Prodhuesi i procesorit:
Intel
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
500
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
320
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
65
Teknologjia e hard diskut:
SATA 6Gbps
Voltazh [V]:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE