Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kompjuter CZC PC OFFICE P2000, 16GB DDR4, 3250GB SSD dhe HDD - pa OS

Kodi i produktit:
219328
DisplayPort:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Trashësia [mm]:
447
Sistemi operativ:
Jo
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5 900

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,499.50 
Ju kurseni : 106.00   (7%)
1393.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 116.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PC CZC me emrin "ZYRA" janë në shënjestër të fuqisë punëtore për përdoruesit që kërkojnë performancë të ekuilibruar. Ndryshe nga modelet tradicionale me një zgjidhje grafike të integruar, kompjuterët në këtë seri të workstations janë të pajisura me një përshpejtues të dedikuar grafike për përdorim me aplikacione grafike të kërkuar Poashtu bazat e CZC PC OFFICE Workstation P2000 është MSI B250 PC MATE me chipsetin Intel B250 që paraqet një Intel Core i7-7700K 4-core me shpejtësi 4.2 GHz ose deri në 4.5 GHz TurboBoost HyperThreading për një proces multitasking të rregullt deri në dy procese njëkohësisht për bazë . Kit vjen me 16 GB memorie DDR4 CRUCIAL Ballistix Sport LT 2400 MHz (2 module). 250GB SSD M.2 Samsung 960 EVO dhe 3TB HDD Seagate IronWolf - 5900 janë të dizajnuara për sistem, të dhëna dhe aplikacione. NVIDIA Quadro P2000 5GB GDDR5 (4x DisplayPort). Ju mund ta realizoni lidhjen tuaj të rrjetit me Gigabit Ethernet, me portat USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1 të mjaftueshme, lidhje audio dhe daljet grafike të nevojshme. Të gjitha pajisjet janë të ruajtura në një rast Silent Pc Regnum RG1 Pure Black, ku 400W Jini të qetë! Pure Power 10 80Plus Silver Certified. Temperatura e ulët e punës së procesorit sigurohet nga ftohësi SilentiumPC Fera 3 HE1224. Kompjuteri juaj vjen pa një sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive optik:
Jo
DVI:
EAN:
23232323251
Energjia elektrike maksimale [W]:
400
Frekuenca e memories [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
208
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
5 120
Kapaciteti i memories [GB]:
16
Kartë grafike:
NVIDIA Quadro P2000
Lartësia [mm]:
430
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
3 250
Modeli i procesorit:
7700K (4.2/4.5GHz 4 bërthama/8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Prodhuesi:
CZC.cz
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5 900
Sistemi operativ:
Jo
Trashësia [mm]:
447
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Kompjuter CZC PC OFFICE P2000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE