Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Intel NUC 6i7KYK2, i zi

Kodi i produktit:
191425
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Core i7 (Skylake/gjenerata e 6-të)
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com
Trashësia [mm]:
116
Thunderbolt:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
593.50 
Ju kurseni : 28.00   (5%)
565.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 47.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Intel NUC 6i7KYK2 Notebook PC E vogël por e fuqishme! Është një kompjuter miniatur nga Intel. Kompjuteri është i pajisur me serinë e fundit të procesorit të gjeneratës së 6-të dhe prandaj është i përshtatshëm jo vetëm për argëtim, por edhe për zyra ose shkolla. Ky kompjuter mini do të jetë i përshtatshëm me ata që nuk kanë hapësirë ??të mjaftueshme për një kompjuter desktop klasik. Gëzoni performancën e përsosur në paketimin mini. E vogël por e fuqishme Kompjuteri mini përmban një procesor të fuqishëm 2.6GHz Intel Core i7-6770HQ, i cili operon me frekuencë deri në 3.5GHz në modalitetin TurboBoost, dhe mbështet 8 HyperThreading. Kompjuteri ka slot DDR4 (2133+ MHz) dhe slot për hard disk me madhësi M.2, 22x42 dhe 22x80 SATA ose PCIe SSD. Kompjuteri është i pajisur me kartelë grafike të integruar Intel Iris. Mundësitë e lidhjes moderne Me 4 porta USB 3.0, Thunderbolt 3 me USB 3.1 Type-C, HDMI, Mini DisplayPort dhe Gigabit Ethernet, ju do të mund të lidheni me paisje të ndryshme. Me teknologjitë Wi-Fi AC dhe Bluetooth, ju mund të lidhni lehtë këtë kompjuterin me internet ose me pajisje të tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive optik:
Jo
EAN:
5032037077965
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Gjerësia [mm]:
211
HDMI:
Kartë grafike:
Intel Iris Pro Graphics
Kodi i prodhuesit:
BOXNUC6i7KYK2
Lansuar:
24 Maj 2016
Lartësia [mm]:
28
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
Jo
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7 (Skylake/gjenerata e 6-të)
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
6770HQ(2.6/3.5GHz 4 bërthama/8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Prodhuesi:
Intel
Sistemi operativ:
Jo
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Thunderbolt:
Trashësia [mm]:
116
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com
USB-C:

Bashkangjitja Kompjuter Intel NUC 6i7KYK2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE