Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter HP 260 G3 DM, Intel Core i3, 4GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
249757
Bluetooth:
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Trashësia [mm]:
175
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
323.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

HP 260 G3 Mini është kompjuter kompakt i dizajnuar për të plotësuar të gjitha kërkesat ditore në ambientet tuaja të punës.

Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 2 bërthamësh Intel Core i3-7130U i cili kombinohet me 4GB RAM memorie të llojit DDR4 dhe kartelën grafike Intel HD Graphics për t'ju sjellur imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë për të hapur të gjitha aplikacionet dhe programet e nevojshme.

Pos kësaj, kompjuteri mban 128GB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori porte USB ( 2x USB 2.0 dhe 4x USB 3.0 / 3.1 Gen 1), mban portet HDMI dhe VGA për lidhjen e monitorit dhe portet audio jack për altoparlant apo kufje si dhe në pako me të vjen një tastierë dhe tastierë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive optik:
Jo
EAN:
193424251889
Energjia elektrike maksimale [W]:
65
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
177
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi:
4YV67EA
Lansuar:
23. 11. 2018
Lartësia [mm]:
34
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
7130U(2.7GHz 2 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
1.25
Port COM:
Prodhuesi:
HP
Sistemi operativ:
Jo
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
175
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Kompjuter HP 260 G3 DM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE