Kompjuter HP ProOne 440 G4, Intel Core i5, 4GB RAM, 500GB HDD, 23.8" Full HD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
243654
Bluetooth:
Pesha [kg]:
4.5
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Memorie e brendshme [GB]:
500:!
Modeli i procesorit:
8500T (2.1/3.5GHz 6 bërthama / 6 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

675.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 56.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP ProOne 400 G4 gjitha-në-një, është një kompjuter me shkëlqim të mbushur me karakteristika që punon me një gamë të aksesorëve për të krijuar zgjidhje më të thjeshta për nevojat tuaja, me hapësira minimale të punës. Puna me kolegët për të përfituar nga menaxhimi i klasës ndërmarrje dhe siguria me HP ProOne 400 G4. Përfitoni nga kamera e integruar me rezolucion të lartë, mikrofona me cilësi të lartë dhe altoparlantë të fuqishëm stereo për një eksperiencë të qartë dhe dalluese të shëndoshë në konferencën virtuale. Me softuerin e Noise Canceling së HP-së që shtyp zhurmën e ambientit, duke përfshirë tingujt e shtypjes, thirrjet tuaja në konferencë gjithmonë do të jenë të cilësisë më të lartë. Ky HP ProOne 400 G4 All-in-One është i pajisur me një procesor 6-core Intel Core i5-8500T që operon në 2.1 GHz ose deri në 3.5 GHz në modalitetin TurboBoost. Procesori është i pajisur me 4 GB DDR4 (1 modul / 2 lojëra elektronike). Trupi i gjithë sistemit përbëhet nga një ekran 20 "HD + me një rezolucion prej 1600 x 900 piksele .Përpunimi i imazhit siguron kartelë grafike Intel UHD Graphics Për sistemin e të dhënat dhe aplikacionet është projektuar hard disk me 500 GB HDD dhe nuk ka DVD+RW, lexues kartash dhe kamera HD.Kompjuterët vijnë me Windows 10 Pro dhe gjithashtu përfshijnë tastierë USB dhe një maus.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
EAN:
1930153306270
Energjia elektrike maksimale [W]:
90
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
539,6
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
4NT82EA
Lansuar:
20. 9. 2018
Lartësia [mm]:
349,6
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Memorie e brendshme [GB]:
500:!
Modeli i procesorit:
8500T (2.1/3.5GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
4.5
Port COM:
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
TPM:
Trashësia [mm]:
51.9
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE