Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Genius SP-HF 800A Ver. II

Kodi i produktit:
263396
EAN:
4710268256335
Ngjyra:
Dru, kafe
Trashësia mm:
130
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrës)
Shtrirja e frekuencës kHz:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantë me zë kumbues e të pastër, i bërë nga druri cilësor, i cili për më tepër është i përshtatshëm për një mori pajisjesh teknologjike (PC, laptop, DVD, tablet dhe iPad). Ka 2 altoparlantë me fuqi 10 W dhe funksionon në frekuencën 80 Hz - 20 kHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268256335
Fuqia RMS e altoparlantëve W për kanal:
10
Fuqia totale RMS W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
94
Kodi:
31730010402
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
20. 6. 2019
Lartësia mm:
224
Lloji i altoparlantëve:
Aktiv
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Ngjyra:
Dru, kafe
Numri i kaneleve channel:
2
Përqindja sinjalit zërit dB:
75
Pesha kg:
2.1
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja e frekuencës Hz:
80
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrës)
Trashësia mm:
130
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Altoparlantë Genius SP-HF 800A Ver. II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE