Altoparlant Dell AE215, 2.0, e zezë

Kodi i produktit:
251110
EAN:
AE21521212121221
Ngjyra:
Zezë
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
80
Prodhuesi:
Dell

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pa marrë parasysh se nëse jeni duke dëgjuar muzikë në zyrën tuaj ose duke shikuar një film në shtëpi, gjithmonë mund të mbështeteni në zërin e qartë të altoparlantëve Dell AE215. Ata përshtaten me çdo kompjuter ose laptop. Ata janë elegant, kompakt dhe japin tinguj cilësor. Altoparlantiët mund të lidhen me kufje, ata kanë fuqi 2x 2,5 W dhe shkallë të frekuencave 80 - 20000 Hz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
AE21521212121221
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
2.5
Fuqia totale RMS [W]:
5
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
520-AAJG
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
12. 12. 2018
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Port dalës për kufje:
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Dell
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
80
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE