Altoparlant Dell AE215, 2.0, e zezë

Kodi i produktit:
251110
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
2.5
Ngjyra:
Zezë
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
80
Prodhuesi:
Dell

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
2.5
Fuqia totale RMS [W]:
5
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
520-AAJG
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
12. 12. 2018
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Port dalës për kufje:
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Dell
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
80
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE