Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Lamax Beat Sphere SP-1, bluetooth

Kodi i produktit:
191651
Bateri të integruar: :
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Slot për kartë memorie:
Prodhuesi:
LAMAX

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është një altoparlant me madhësi kompakte dhe cilësi të lartë të tingujve. Ofron output total prej 5 W. Me anë të wireless Bluetooth ose një kablloje audio, mund të lidhet me telefona celular, laptop, tablet dhe PC. Ju mund ta përdorni atë në distancë deri në 20 m. Mbushet me një lidhës USB dhe mund të përdoret deri në 5 orë me një mbushje të vetme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
8594175350692
Fuqia totale RMS [W]:
5
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
70
Kodi i prodhuesit:
SP-1
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
28 Maj 2016
Lartësia [mm]:
70
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë, PC, Tablet, Portativ
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [g]:
100
Port dalës për kufje:
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
LAMAX
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Trashësia [mm]:
40

Bashkangjitja Altoparlant Lamax Beat Sphere SP-1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE