Altoparlantë Creative Inspire A250

Kodi i produktit:
129046
EAN:
5390660180422
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për lojëra, laptop dhe PC
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45.50 
41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këta altoparlantë përdorin teknologjinë IFP (Image Focusing Plate). Subwoofer-i i fuqishëm me një fuqi prej 3W RMS është dizajnuar veçanërisht që bassi të jetë më efektiv. Në njërin nga satelitët, është i integruar kontrolli i volumit i cili shërben edhe si switch. Sistemi i altoparlantëve konsiston në një palë satelitësh dhe një subwoofer të fuqishëm. Performanca e përgjithshme është 9W RMS, ku satelitët kanë 2x 2W ndërsa subwoofer 5W. Vargu i frekuencave është 40Hz - 20kHz dhe raporti i sinjalit dhe tingujve është 74 db. Ju mund të lidhni një sistem altoparlantësh përmes një prize 3.5 mm jack ose përmes linjës së hyrjes mund të lidhni burime të tjera të pajisjeve audio.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660180422
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
2
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
5
Fuqia totale RMS [W]:
9
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
51MF0420AA000
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2,1
Lansuar:
11 Qershor 2013
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për lojëra, laptop dhe PC
Numri i kaneleve (channel):
3
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
75
Prodhuesi:
Creative Labs
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Altoparlantë Creative Inspire A250 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE