Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Genius SP-HF 1800A

Kodi i produktit:
67974
EAN:
4710268227922
Numri i kaneleve (channel):
6
Trashësia [mm]:
182
Teknologjia:
3.5mm, 3.5mm, port hyrës RCA
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët Genius janë altoparlantë modern, të dizajnuar për ata të cilët dëshirojnë të kënaqen me tingujt dhe dizajnin tejet luksoz dhe elegant të këtij modeli. Outputi total dinamik i tingujve është 50 W. Frekuencat e altoparlantëve janë 20 Hz deri në 20 kHz. Altoparlantët përmbajnë një port stereo për kufje me jack 3.5 mm. Seti mund të lidhet me MP3 / CD player dhe me të gjitha kartelat e zërit. Raporti në mes të sinjalit dhe tingujve është 85 db.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268227922
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
25
Fuqia totale RMS [W]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
145
Kodi i prodhuesit:
31730908100
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
380
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për lojëra, laptop dhe PC
Numri i kaneleve (channel):
6
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
85
Port dalës për kufje:
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, 3.5mm, port hyrës RCA
Trashësia [mm]:
182
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE